Що таке кодування телеканалів на супутнику?

 

Кодування телеканалу – це закриття доступу до його трансляції на супутнику у вільному (відкритому) форматі. Для того, щоб продовжити дивитися закодований телеканал, необхідно підключитися до офіційного оператора супутникового телебачення (Viasat, Xtra TV) та замінити старий приймач (тюнер) на новий з логотипом «УТБ».

Коли саме закодуються українські телеканали на супутнику?

Орієнтовно 20 січня 2020 року

Навіщо кодуються українські телеканали на супутнику?

Кодування українських телеканалів на супутнику відбувається, щоб телеканали могли надати більш якісну пропозицію для глядача, запобігти незаконному використанню контенту (піратству).

Які українські телеканали закодують на супутнику?

Планується, що закодуються на супутнику такі українські телеканали, як 1+1, 2+2, ТЕТ, Бігуді, Уніан, ПЛЮСПЛЮС, ICTV, СТБ, Новий телеканал, М1, М2, ОЦЕ, ТРК Україна, НЛО, Індиго, Інтер, НТН, К1, Піксель, К2, Ентер-фільм, Мега, Zoom та ін.

Що робити тим, хто дивився супутникове телебачення, щоб продовжити дивитися українські телеканали?

Щоб продовжувати дивитися українські телеканали на супутнику після кодування необхідно підключитися до офіційного супутникового оператора (Viasat, Xtra TV), придбати тюнер супутникового телебачення з логотипом «УТБ». Альтернативою, за умови наявності покриття, є підключення до офіційних операторів кабельного телебачення, інтернет телебачення чи Т2. Існуючі абоненти офіційних супутникових операторів (Viasat та Xtra TV) продовжать дивитися українські телеканали за наявності сумісних приймачів (тюнерів).

Чи варто купувати зараз нові приймачі( тюнери), чи почекати поки щось з’ясується?

Якщо ви вирішили продовжити дивитися українське телебачення на супутнику, щоб уникнути ажіотаж та черг, варто вже заздалегідь придбати рекомендований приймач (тюнер) супутникового телебачення під логотипом «УТБ» та підключитись до офіційного супутникового оператора. Рекомендована роздрібна ціна такого приймача(тюнера) складає 1099 грн.